Additional information
| Color Code | CEE |
|---|---|
| Length | 1.5M / 4'6" |
| Jacket Type | |
| Length (ft) | 4'6" |
| Wire Size | 17 / 3, 3 x 1.00mm2 |
| Length (M) | 1.5 |
| Jacket Color | Black |
| Rating | 10A/250V |
| Cord End | IEC320-C13, IEC320-C14 |
| Part Number | CL60227-U |
|---|---|
| Length | 1.5M / 4'6" |
| Wire Size | 17 / 3, 3 x 1.00mm2 |
| Nom OD | |
| Jacket Type | SJT, HO5VV-F |
| Temperature | |
| Jacket Color | Black |
| Color Code | CEE |
| Rating | 10A/250V |

