Additional information
| Color Code | CEE |
|---|---|
| Cord End | NEMA 5-15P, IEC320-C13 |
| Length | 2M / 6'7" |
| Wire Size | 14 / 3 |
| Length (ft) | 6'7" |
| Nom O.D. | 0.38 |
| Length (M) | 2.0 |
| Cable Type | SJT 105c |
| Jacket Color | Black |
| Rating | 15A/125V |
| Part Number | CL60076-105c |
|---|---|
| Length | 2M / 6'7" |
| Wire Size | 14 / 3 |
| Nom OD | 0.38 |
| Jacket Type | |
| Temperature | |
| Jacket Color | Black |
| Color Code | CEE |
| Rating | 15A/125V |

